KONST / Litografier / Färglitografier 15018332
nr 1501 8332
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, färglitografi, numrerad 290-upplaga, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:44:31
5/11 22:41:46
500 kr
7/11 19:38:29